sobota, 2 listopada 2013

Chciałabym wam przedstawić fajny pomysł na oszczędzanie, który możecie sami wykorzystać lub przedstawić sowim rodzicom.
Moja ciocia mieszkała w miejscu gdzie było kilka sklepów, dlatego oglądała gazetki promocyjne z tych sklepów i wybierała te rzeczy, które były na przecenie. Dzięki temu kupowała większość rzeczy tańszych i dużo zaoszczędzała. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.